Business Development Manager

  • Sales Department
  • Remote job

Job description

Szybko rozwijająca się usługa IT klienta, który wdrożył klienta na ewidencjonowanym kliencie klienta i klienta klienta B2B opiekuje się klientem klienta.

O roli:

W Pomysłach poszukujemy nowych menedżerów biznesowych, który będzie oferował transakcje dla firmy, zarządzaniem oraz sprzedażą relacji biznesowych z obsługą klientów. Będziesz kontynuować na drugiej linii naszych usług sprzedaży wraz z innymi specjalistami. sprzedaży i współpracował z zespołami sprzedaży.

spon. będzie:

  1. Zbierz wszystkie istotne informacje z miękkimi leadami przychodzącymi generowanych przez nasz zespół marketingowy
  2. Współpracuj ściśle z naszym zespołem-biznesowym zespoły
  3. Przedstaw ofertę i zamknij transakcję!
  4. Pielęgnuj relacje z klientami
  5. Up and Cross-selling obecnym klientom

Twoje obowiązki:

  • kwalifikowanie leadów przychodzących i wychodzących oraz zarządzanie lejkiem sprzedaży;
  • zarządzanie całością procesów sprzedażowych od pierwszego kontaktu poprzez zamknięcie transakcji do prowadzenia konta;
  • słuchanie klientów i rozwiązywanie ich problemów za pomocą genialnych rozwiązań;
  • współpraca z naszymi wewnętrznymi zespołami w celu zapewnienia maksymalnych wyników satysfakcji leadów;
  • negocjowanie umów i warunków świadczenia usług;
  • pracujemy nad optymalizacją procesów, aby były płynniejsze, bardziej przewidywalne i skalowalne.

Requirements

Idealny profil kandydata:

  • dostarczanie
  • nieprzywiązanie do jednego punktu widzenia, zawsze szukanie lepszej perspektywy,
  • otwartość na dawanie i otrzymywanie informacji zwrotnej,
  • postawa rozwiązywania problemów, umiejętność patrzenia z szerszej perspektywy,
  • jasne i precyzyjne wyrażanie myśli, zwłaszcza w języku angielskim,
  • wysoce asertywna, pewna siebie, zorganizowana i samodzielna,
  • aktywny słuchacz,
  • zorientowane na biznes, odpowiedzialne i zorientowane na klienta,
  • proaktywna, zawsze gotowa do podjęcia inicjatywy,
  • przedsiębiorczy umysł,
  • typ osobowości zorientowany na ludzi,
  • wcześniejsze sukcesy (niekoniecznie sprzedażowe),

Muszę mieć:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego - co najmniej na poziomie C1+,
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej B2B),
  • Doświadczenie w prowadzeniu i zawieraniu transakcji (na samodzielnym stanowisku),
  • Ogólna znajomość technologii.

Dobrze mieć:

  • Znajomość innych języków,
  • Przeszkolenie w zakresie technik negocjacji i perswazji,
  • Dogłębne zrozumienie branży oprogramowania,
  • Możliwość generowania nowego biznesu z poziomu Twojej sieci.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 8000 - 14000 zł (netto B2B)
  • sprzęt roboczy: MacBook + monitor, smartfon
  • elastyczność pracy: praca zdalna w pełnym/niepełnym wymiarze godzin lub praca z naszych biur w Warszawie (Wola)
  • kultura natychmiastowej informacji zwrotnej, jako szansa na rozwój zawodowy i osobisty
  • współpraca z ekspertami technicznymi i biznesowymi gotowymi do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • płatny urlop

Nie lubimy listów motywacyjnych i skomplikowanego procesu rekrutacji - złóż swoją aplikację, a my ją stamtąd zajmiemy. Obiecujemy wrócić do każdego kandydata.

Zainteresowany? Nie czekaj - aplikuj od razu !

O Ideamotywie:

Tworzymy produkty cyfrowe i dostarczamy talenty technologiczne startupów, przedsiębiorstw typu skala i przedsiębiorstw w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i Afryki. Dążymy do wysokiej jakości naszej pracy i na budowaniu potężnych ustanawianych kontaktów z klientami i programami.

Jako zespół wierzymy w bezsensowną siedzibę, Pracę i kulturę nieobwiniania. Ufamy sobie nawzajem i nie boimy się brać odpowiedzialności. Zawsze szukamy możliwości rozwoju.