HR Specialist

  • HR
  • Warsaw, Poland

Job description

Ideamotive — firma technologiczna z Warszawy poszukuje specjalisty HR. My zapewnimy Ci możliwość rozwoju, startupową atmosferę (biuro w domu z ogrodem na Żoliborzu) i benefity(Luxmed, 24 płatne dni wolne). Od Ciebie wymagamy warsztatu do oceny kandydatów, samodzielności i systemowego podejścia do sprawowanych obowiązków.

Obowiązki:

  • Organizacja i wykonywanie procesu rekrutacji oraz innych procesów HRowych,
  • Weryfikacja miękkich umiejętności nietechnicznych kandydatów oraz znajomości j. angielskiego,
  • Wspomaganie indywidualnego i grupowego rozwoju talentów,
  • Organizacja eventów firmowych,
  • Krzewienie marki Ideamotive wśród programistów,
  • Analiza i budowanie ducha zespołu,

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 5000 zł (umowa o dzieło lub FV netto),
  • Macbook + monitor,
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • 24 płatne dni wolne rocznie,
  • pracę w startupowej atmosferze w naszym biurze na Żoliborzu,

Requirements

Od kandydata oczekujemy:

  • Posiadanie warsztatu i narzędzi do weryfikacji cech osobowości,
  • Asertywność oraz umiejętności negocjacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 lub wyższym,
  • Umiejętność podejmowania decyzji w warunkach niepewności,
  • Samodzielność,
  • Systemowe podejście do sprawowanych obowiązków,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rekrutacjach IT,
  • Wykształcenie psychologiczne lub podobne,
  • Znajomość elementów prawa związanego z HR,
  • Znajomość języka rosyjskiego,